Pon - Pt:  9:30 - 17:30
Sobota:  10:00 - 12:00

Opinie

Ikona YouTube Ikona Facebooka

Infolinia:  666 502 335

Zasady rezerwacji


Zamówienie oferty

Aby dokonać rezerwacji pobytu drogą elektroniczną, prosimy wypełnić formularz jaki pojawi się po kliknięciu przycisku `Wstępna rezerwacja`. Używając formularza mogą też Państwo zadać pytanie; my na nie odpowiemy, ułatwiając Państwu podjęcie decyzji o zakupie. Wysłanie rezerwacji lub zapytania nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Potwierdzenie miejsc

Po otrzymaniu maila z danymi dotyczącymi oferty, którą są Państwo zainteresowani nasz konsultant skontaktuje się z Państwem drogą mailową lub telefoniczną - potwierdzi dostępność miejsc, obliczy całkowitą cenę, poda termin/godzinę ważności rezerwacji wstępnej (jeżeli będzie taka możliwość) i przedstawi szczegóły dotyczące zawarcia umowy.

Podpisanie umowy i dokonanie płatności

Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesłana zostanie (mailem lub faksem) do Państwa wypełniona „Umowa-zgłoszenie” wraz warunkami uczestnictwa. Prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami, sprawdzenie poprawności danych zawartych w umowie ( i ewentualnie ich korektę), a następnie odesłanie podpisanej umowy wraz z dowodem wpłaty (zaliczki lub całości) mailem na adres: rezerwacje. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.

Warunki płatności

  1. Przy podpisaniu „Umowy-zgłoszenia” prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 % ceny imprezy. Pozostała należność winna być wpłacona nie później niż 30 przed datą rozpoczęcia imprezy.
  2. Jeżeli zgłoszenie następuje na 30 dni i mniej od daty rozpoczęcia imprezy, prosimy o wpłatę całości należności za pobyt.
  3. Na życzenie klienta terminy płatności i kwoty zaliczek mogą być ustalane indywidualnie.
  4. Prosimy o przestrzeganie ustalonych z naszym konsultantem terminów płatności. Brak wymagalnych wpłat w oznaczonych terminach może spowodować skreślenie z listy uczestników z konsekwencjami podanymi w warunkach uczestnictwa organizatora.

Forma płatności

  1. Wpłat dokonują Państwo przelewem bezpośrednio na konto Organizatora.
  2. W naszych serwisach internetowych przy pomocy bezpiecznego i szyfrowanego połączenia z elektronicznym systemem płatności e-Card można dokonać płatności również kartą kredytową.

Dokumenty podróży

Po dokonaniu pełnej wpłaty dokumenty podróży będą wysłane pocztą elektroniczną lub będą do odbioru na lotnisku na 2 godziny przed odlotem.

Jesteśmy do Państwa usług

Internetowe Biuro Podróży
KOCHAM-WAKACJE.pl